Kamery CCTV

Telewizja przemysłowa, nazywana również monitoringiem wizyjnym, jest to system umożliwiający transmisję obrazu (lub obrazu i dźwięku) w ramach zamkniętej infrastruktury – najczęściej w ramach jednego budynku bądź grupy pomieszczeń.

Instalacja systemów monitoringu motywowana jest przede wszystkim przez potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa na terenie danego obiektu.

Ze względu na niezwykle wysoką efektywność w procesie monitorowania niebezpiecznych zdarzeń, niemal nieograniczone możliwości skalowania, a także coraz większą ofertę produktową telewizji przemysłowej i systemach CCTV, są one obecnie wykorzystywane w obiektach o różnej wielkości – zarówno w miastach, na stadionach i lotniskach, jak i w małych firmach czy domach jednorodzinnych.

Zajmujemy się montażem oraz konfiguracją monitoringu. Oferujemy szeroki zakres kamer do wyboru. Gwarantujemy ich wysoką jakość i niezawodność. Faktem jest, że sam już montaż kamer odstrasza potencjalnych intruzów i złodziei, a już na pewno pomaga w ich ujęciu. To idealna metoda ochrony zarówno obiektów biurowych, firmowych, domków letniskowych jak i domów czy mieszkań. Monitoring jest prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny i przydatny na terenie każdej posesji.

Nowoczesne systemy nagrywania pozwalają również na podgląd obrazu przez Internet.
W naszej ofercie znajdą Państwo systemy monitoringu wizyjnego (CCTV – Closed Circuit TeleVision, czyli telewizja w układzie zamkniętym.). Monitoring wizyjny jest jednym z najpewniejszych systemów ochrony wszelkiego rodzaju obiektów.